FIGA Z MAKIEM 2 

FIGA Z MAKIEM 2 

Opublikowany

Zapraszamy na drugą edycję świątecznego kiermaszu Figa z Makiem, na którym swoje produkty zaprezentują utalentowani młodzi projektanci i artyści. Nie zabraknie także oferty warsztatowej dla dzieci i dorosłych.

Figa z Makiem to dla stawiających pierwsze kroki na rynku, młodych twórców, okazja do pokazania swoich projektów. Dla gości – szansa na skompletowanie oryginalnych, świątecznych prezentów dla najbliższych (i dla siebie) oraz sposób na uniknięcie wizyty w przepełnionych galeriach handlowych. 
Podczas kiermaszu będzie można zakupić ubrania, biżuterię, artystyczne gadżety oraz prace wykonane między innymi w tuBAZOWEJ pracowni sitodruku. 
Zachęcamy także do rodzinnego spędzania czasu na warsztatach. Fundacja Akcja Bałtycka poprowadzi warsztaty „Ptaki nie jedzą klopsików”, podczas których uczestnicy poznają ptasią dietę i nauczą się budować ekokarmniki. Zadbamy także o zwierzaki z choinki; oryginalne bombki-zwierzaki wraz z ubrankami będzie można stworzyć razem z ekipą z Fab Lab Trójmiasto. Trójwymiarowe tematyczne kartki świąteczne najmłodsi zrobią razem z instruktorami z Akademii Młodego Architekta. 
Kiermasz to nie jedyna propozycja na grudzień. W tuBAZIE odbywają się warsztaty z naszej stałej propozycji programowej takie jak: Sitodruk, Akademia Młodego Architekta, Eksperymentalne Studio Architektury. W tym miesiącu zapraszamy także na warsztaty kulinarne do Fab Labu – specjaliści od technologii wiedzą też co nieco o gotowaniu.

Kopiuj tekst

Udostępnij