Kiermasz Figa z Makiem
Kiermasz Figa z Makiem

Kiermasz Figa z Makiem

W najbliższą sobotę 16 grudnia w tuBAZIE na Kolibkach odbędzie się piąta edycja kiermaszu Figa z Makiem. Poza okazją do kupieniu nieszablonowego prezentu, jest to także szansa na udział w bezpłatnych, artystycznych warsztatach. Zapraszamy od 11 do 18. 

Dla gości kiermasz to świetne miejsce na poznanie nowych trendów i zakup oryginalnych, świątecznych prezentów. Wśród wystawców znajdziemy lokalnych twórców m.in. czapek, grafik, ekokosmetyków czy wyrobów papierniczych. Nie zabraknie również stoiska z dobrą książką, albumów o sztuce i architekturze, jak również literatury dla najmłodszych czytelników. Fani zdrowego, ekologicznego jedzenia będą mogli zaopatrzyć się w pobliskiej Jadłostajni.

Podczas gdy rodzice będą zajęci zakupami, na najmłodszych czekają otwarte i darmowe warsztaty. Od 12:00 zajęcia kulinarne, podczas kiermaszu, poprowadzi Olga Borkowska ⏤ była szefowa kuchni restauracji Główna Osobowa. O 14:00 artystka Vera King będzie wspólnie z najmłodszymi tworzyć świąteczne kartki. Natomiast o 16:00 ruszy pracownia zimowych wianków i stroików. Na zajęcia nie obowiązują zapisy.

Wydarzenie na facebooku.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Miasto Gdynia.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Figa_fotoAlkaMurat.jpg

grafika | 257 KB

Pobierz
Figa_foto_Alka_Murat.jpg

grafika | 219 KB

Pobierz
Figa_foto_AlkaMurat.jpg

grafika | 170 KB

Pobierz
kartki_veraking.jpg

grafika | 90,5 KB

Pobierz
FzM5_plakat.png

grafika | 431 KB

Pobierz
fzm5_cover_v3-05.png

grafika | 224 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.